Strona głównaPoradyKarta paliwowa prepaid – na czym polega i co możesz w ten...

Karta paliwowa prepaid – na czym polega i co możesz w ten sposób zyskać?

Jak korzystać z przepłaconej karty paliwowej? Poznaj wszystkie korzyści, jakie się z tym wiążą, i nie zwlekaj dłużej z jej wyrobieniem!

Czym są karty paliwowe?

Karta paliwowa to bardzo popularne rozwiązanie, z którego chętnie korzystają szczególnie duże przedsiębiorstwa. Podpisując umowę z koncernem paliwowym, wydawane są wspomniane karty, które uprawniają kierowców do tankowania paliwa z atrakcyjnym rabatem – ale to oczywiście nie wszystko. Oprócz tego podczas wizyty na stacji użytkownik karty paliwowej nie jest zmuszony do oczekiwania na wystawienie faktury przez kasjera, gdyż wszystkie dokumenty płatnicze zostaną wysłane do siedziby firmy wraz z końcem wybranego okresu rozliczeniowego.

Trzeba przyznać, że rozwiązanie to jest bardzo komfortowe i wygodne dla każdej z zainteresowanych stron. Pojawia się jednak pewne „ale”. Otóż koncerny paliwowe zabezpieczają się na wypadek zbyt niskiego zainteresowania swoimi produktami i w umowie wymagają minimalnej ilości zatankowanego paliwa w skali miesiąca. Może być ona różna, z reguły jednak nie jest niższa niż 1000 lub 500 litrów, co właściwie automatycznie dyskwalifikuje z tego typu usług małe firmy mające w swojej flocie niewiele samochodów.

Karty paliwowe prepaid dla małych firm

Prawdziwie rewolucyjną usługą w dziedzinie kart paliwowych są karty paliwowe prepaid BP Komfort. Z pewnością wielu osobom skojarzyło się to z rozwiązaniami przedpłaconymi wykorzystywanymi w telefonii komórkowej – i bardzo słusznie. Zasadniczo karta paliwowa prepaid działa w dokładnie ten sam sposób, czyli aby móc z niej korzystać, konieczne jest jej uprzednie doładowanie. Dzięki temu kierowca po zatankowaniu pojazdu musi jedynie podejść do kasy i za pomocą BP Komfort Prepaid uiścić opłatę na jednej z niemal 600 stacji BP w całej Polsce. Nie trzeba wtedy też czekać na wystawienie faktury, gdyż podobnie jak w przypadku innych kart paliwowych, tu także dokument sprzedażowy zostanie wysłany do siedziby firmy na koniec okresu rozliczeniowego.

Karta paliwowa prepaid została stworzona z myślą o firmach, w których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł, dlatego też z pewnością wiele małych i średnich przedsiębiorstw może z powodzeniem korzystać z tej komfortowej usługi. Pamiętaj też, że forma przedpłaty niesie ze sobą wiele benefitów – dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad wydatkami, w dowolnym momencie możesz również sprawdzić wszystkie transakcje, logując się do specjalnego portalu online. Ponadto BP Komfort Prepaid to karta paliwowa bez zabezpieczenia i bez kaucji.

Czy to wszystkie profity, jakie czekają na użytkowników BP Komfort Prepaid? Oczywiście nie, są jeszcze bardzo korzystne zniżki na paliwo. Wynoszą one odpowiednio:

  • 10 groszy za każdy zatankowany litr paliwa premium,
  • 5 groszy za każdy litr zwykłego paliwa.

Na tym nie koniec. Karta paliwowa bez zabezpieczeń BP Komfort to także możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego Payback. W jego ramach zbierasz punkty za wydane środki na stacjach, które następnie można wymienić na rozmaite nagrody. Wystarczy przejrzeć katalog i wybrać podarek, który mieści się w granicach uzyskanych punktów.

Karta bez kaucji BP Komfort Prepaid to najwyższa wygoda użytkowania i niskie ceny paliwa dla małych firm. Nie czekaj dłużej i już dziś wypełnij formularz online, by już wkrótce cieszyć się całą masą udogodnień, które czekają na ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read