Strona głównaTransportNiezawodne usługi transportowe

Niezawodne usługi transportowe

Bez skutecznego transportu trudno sobie wyobrazić naszą codzienność. Usługi transportowe są niezbędne, zarówno te prowadzone na większą, jak i mniejszą skalę. Żyjemy dynamicznie, co wiąże się z np. z przeprowadzkami, dlatego potrzebujemy solidnego i niezawodnego transportu. Usługi te są konieczne także przy przewożeniu dużych ilości materiałów (np. ponadgabarytowych) w ramach współpracy na linii firma-klient, firma-firma itp. Najlepsi przewoźnicy zapewniają realizację kompleksowych usług transportowych; na trasach krajowych i międzynarodowych.

Na czas, bezpiecznie, bez ukrytych klauzul – najlepsze przeprowadzki

Planujesz przeprowadzkę? Niezależnie od tego, jaki dystans dzieli Cię od nowego miejsca zamieszkania, możesz liczyć na szybki i niezawodny transport zrealizowany na podstawie umowy indywidualnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Tak się stanie, jeśli zdecydujesz się na ofertę firmy sprawdzonych, czyli takich, które posiadają duże doświadczenie, dysponują flotą najlepszych pojazdów i zespołem profesjonalistów.

Nie zawsze przeprowadzki są zadaniem prostym, bywa że konieczne jest ustalenie szczegółowego planu takiego transportu, nie wyłączając odpowiedniego ubezpieczenia przewożonych przedmiotów, które np. mają wysoką wartość. Aby usługa transportu mogła być uznana za udaną, konieczne jest również zapewnienie klarownych i pewnych zasad formalnych takiej współpracy. Dopiero połączenie tych wszystkich aspektów, w ramach kompleksowej obsługi transportowej, daje gwarancję sukcesu, czyli udanej przeprowadzki.

Na takie warunki mogą liczyć klienci firmy Transport Europa Logistics – TEUL. Firma posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji usług transportowych, proponuje jasne warunki współpracy. Klienci mogą liczyć m.in. na pełny pakiet ubezpieczeń, brak opłat początkowych, monitoring i całodobową informację.

Transport ponadgabarytowy

TEUL to również szeroki zakres usług transportu towarów i innego ładunku szczególnego. Firma z powodzeniem realizuje przewóz materiałów ponadgabarytowych. Posiada rozległe doświadczenie w tym zakresie, dlatego jest w stanie zaproponować najwyższej jakości obsługę tak wymagającego transportu.

Klient może liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę na każdym etapie łańcucha dostaw; począwszy od odebrania ładunku aż po dostarczenie go do odbiorcy i sfinalizowanie wszelkich kwestii formalnych związanych z charakterem przewożonych materiałów i przepisami prawa transportowego, obowiązującego na terenie różnych krajów. Prawidłowy transport ponadgabarytowy, a więc zrealizowany na czas i z zachowaniem optymalnego poziomu bezpieczeństwa, może być wykonany jedynie wtedy, gdy przewoźnik dysponuje odpowiednią flotą pojazdów.

TEUL dysponuje pojazdami najlepszych światowych marek, utrzymanymi w optymalnym stanie i w pełnej gotowości do realizacji transportu w każdych warunkach. Transport ponadgabarytowy jest szczególnie wymagający, dlatego nie może tu być mowy o żadnych kompromisach.

Flotę TEUL stanowią m.in.: ciężarówki Mega-standard i mega BDE z rozsuwanymi drzwiami, ciężarówki tandem – do 24 ton ładowności, autotransportery i lohry, autolawety, platformy, busy (do 12 europalet), wyciągarki i najazdy.

Transport wykonywany jest w trybie Door to Door oraz Just in Time – a więc maksymalnie szybko i z bezpośrednim odbiorem z miejsca ustalonego w umowie (może to być np. plac firmowy, komis, centrum logistyczne, a nawet port).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read