Strona głównaLogistykaOryginalne zawiesie łańcuchowe 4-cięgnowe

Oryginalne zawiesie łańcuchowe 4-cięgnowe

Wybranie wysokiej jakości zawiesi łańcuchowych nie jest łatwym zadaniem. Oferta na półkach sklepowych jest bardzo szeroka i różnorodna. Producenci chcą przyciągnąć do siebie jak największą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też co roku oferują nowe rozwiązania.

Czym wyróżnia się wysokiej jakości zawiesie łańcuchowe?

Olbrzymim atutem zawiesi łańcuchowych jest ich uniwersalność. Dzięki zastosowaniu specjalnych haków skracających cięgna, opisywane zawiesia można wykorzystać do transportowania nawet bardzo nietypowych ładunków. W dzisiejszych czasach zawiesia łańcuchowe bardzo często posiadają wymienne komponenty, dzięki czemu w przypadku uszkodzenia jednego elementu nie ma potrzeby kupowania całego zawiesia.

Oryginalne zawiesia łańcuchowe zapewniają długą żywotność. Wielu renomowanych producentów oferuje nawet dwuletnią gwarancję, która obok pozytywnych referencji klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania. Zawiesie łańcuchowe spełniające normę EN 818-4 odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że opisywane zawiesia bez problemu można wykorzystać na zewnątrz.


Czym charakteryzują się zawiesia łańcuchowe 4-cięgnowe?

W wymagających pracach magazynowych i przeładunkowych najlepiej sprawdzą się zawiesia łańcuchowe 4-cięgnowe, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy nie ma możliwości podwieszenia ciężkiego ładunku bezpośrednio do haku dźwignicy.

Wysokiej klasy zawiesia 4-cięgnowe spełniać będą swoje podstawowe zadania tylko wtedy, gdy wykonane zostaną z wysokiej jakości materiałów. Godne polecenia są nowoczesne zawiesia, w których łańcuch wykonany jest ze stali klasy 8. Zawiesia łańcuchowe 4-cięgnowe wyróżniają się tym, że cztery cięgna połączone są ze sobą z zastosowaniem specjalnego ogniwa zbiorczego.

Godne polecenia są przede wszystkim zawiesia 4-cięgnowe z regulacją długości. Wynika to oczywiście z tego, że można w wygodny i szybki sposób modyfikować długość poszczególnych łańcuchów, dzięki czemu znacząco zwiększa się funkcjonalność. Dużym atutem stalowych zawiesi łańcuchowych jest również ich szeroki zakres temperatury roboczej. Pamiętać należy jednak o tym, że wraz ze wzrostem temperatury automatycznie obniża się DOR.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Cecho

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read