Strona głównaPoradyProgram TMS dla firm transportowych

Program TMS dla firm transportowych

Co jest jednym z największych wyzwań dla każdej firmy transportowej? Oczywiście szybkie i bezbłędne planowanie czasu pracy kierowcy. Od tego zależy, jak wiele kursów wykonają, jak dużo paliwa spalą oraz jakie koszty będą generować w związku z postojami na parkingach. Umiejętne planowanie transportu jest dziś wspierane wieloma specjalistycznymi narzędziami, np. takimi jak FireTMS. Jest to specjalny program komputerowy, zaprojektowany i stworzony dla wszystkich firm transportowych, niezależnie od ich wielkości i tego, jak wiele samochodów mają w obsłudze.

System TMS oferuje wiele przydatnych narzędzi do zarządzania transportem. Jest to możliwość planowania tras przejazdu wraz z przystankami, narzędzia do monitorowania pozycji samochodów w systemie GPS, a także wiele innych udogodnień, które program TMS zapewnia tak spedytorom, jaki samym kierowcą. Jedno z nich to np. komunikator online, który jest wbudowany w transport management system.

Co system TMS daje usługom transportowym

Zastanawiasz się jak FireTMS może poprawić jakość usług transportowych w twojej firmie Przede wszystkim usprawni zarządzanie czasem pracy kierowców i pozwoli ci optymalnie wykorzystywać zasoby firmy, tak sprzętowe, jak i kadrowe. Pod system TMS można podłączyć nie tylko własną flotę samochodów, ale także wynajmowany tabor samochodowy, np. z którego korzystasz w czasie gdy Twoje auta są serwisowane. Ciekawym modułem programu jest monitorowanie płatności, pozwalające szybko i bezbłędnie wykrywać zaległości i prowadzić automatyczne postępowania windykacyjne. Jednak to, co w największym stopniu doceniają użytkownicy programu, to właśnie efektywne planowanie czasu pracy. Jeżeli do tej pory zdarzało się, że kierowcy wracali na pusto lub przez kilka dni oczekiwali na kolejne zlecenie, teraz tego problemu nie doświadczysz więcej,

Jak odbywa się planowanie czasu pracy kierowców

Usługi transportowe coraz mocniej wykorzystują nowoczesne oprogramowanie, które skuteczniej niż człowiek planuje czas pracy kierowców, w sposób inteligentny wyznacza najlepsze trasy przejazdu, unikając po drodze potencjalnie niebezpiecznych miejsc, jak np. niskie mosty czy drogi z ograniczeniem tonażowym. Zyskują na tym i kierowcy i sama firma. Im mniej problemów po drodze, tym szybszy dojazd do celu i redukcja kosztów transportu do minimum. Przygotowane raporty w programie pozwalają jeszcze pełniej analizować koszty działalności. Jeśli chciałbyś zamówić wersję demo lub wdrożenie systemu w pełnej wersji w swojej firmie, koniecznie się z nami skontaktuj. Nasi doradcy handlowi pomogą ci w wyborze odpowiedniego produktu, poinformują również o kosztach związanych z użytkowaniem FireTMS. Dla branży transportowej przygotowaliśmy korzystne rabaty i zniżki na nasze systemy TMS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read