Strona głównaTransportPrzesyłki Poczta Polska - oferta i możliwości przewoźnika

Przesyłki Poczta Polska – oferta i możliwości przewoźnika

Poczta Polska mimo rosnącej konkurencji w branży nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych przewoźników w kraju. Jak wygląda nadawanie przesyłek za jej pośrednictwem w Globkurier? Ile kosztuje wysłanie paczki przez Pocztę Polską? Odpowiadamy.

Nadanie przesyłek – Poczta Polska w Globkurier

Globkurier to broker kurierski, który umożliwia nie tylko nadawanie przesyłek za pośrednictwem prywatnych firm kurierskich, ale pozwala również skorzystać z oferty Poczty Polskiej. Jest to usługa Pocztex, dzięki której paczkę można nadać zarówno w jednym z wielu urzędów pocztowych, jak i poprzez zamówienie kuriera pod wskazany adres. Samo nadanie przesyłki jest bardzo proste, ponieważ wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, pobrać wygenerowaną etykietę, a następnie udać się do urzędu bądź poczekać na kuriera. Przesyłka Poczta Polska zostanie dzięki temu dostarczona bezpośrednio pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru.

Poczta polska cennik

Chcąc nadać paczkę za pośrednictwem kuriera Pocztex warto znać koszt tego typu usługi. O tym, że jest ona dosyć popularna świadczyć może popularność wyszukiwania w Internecie hasła: Poczta Polska cennik paczka. Ile zatem w rzeczywistości kosztuje wysłanie przesyłki Pocztex? Otóż, należy mieć świadomość tego, że ostateczny koszt uzależniony jest od wielu kwestii. Chodzi bowiem nie tylko o wagę i wymiary danej paczki, ale również jej kształt, ponieważ przesyłki o niestandardowych kształtach są z reguły znacznie droższe. Poczta Polska cennik, który jest dostępny pod linkiem: https://www.globkurier.pl/cennik/poczta-polska-pocztex uwzględnia również możliwość skorzystania z różnego rodzaju usług dodatkowych, za które także naliczana jest odpowiednia opłata. Przykładem może być ubezpieczenie przesyłki, usługa „ostrożnie”, czy sprawdzenie zawartości w obecności kuriera.

Podsumowując należy stwierdzić, że Poczta Polska umożliwia nadawanie przesyłek zarówno do adresatów krajowych, jak i zagranicznych. Istotne jest także to, że oferuje naprawdę atrakcyjne ceny, które w wielu przypadkach są konkurencyjne dla prywatnych kurierów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read