Strona głównaLogistykaRaben operatorem logistycznym roku

Raben operatorem logistycznym roku

W dniu 17 listopada 2022 roku zostały ogłoszone wyniki XXI edycji badania Operator Logistyczny Roku. Trzy spółki Grupy Raben zostały nagrodzone podczas tegorocznego wydarzenia. Laureatem Złotego Godła została spółka Raben Logistics Polska, zajmując I miejsce w rankingu operatorów logistycznych. Z kolei Fresh Logistics Polska otrzymała nagrodę Lidera Logistyki, a Raben Transport otrzymała wyróżnienie honorowe.

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Badanie od dwudziestu jeden lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics.

W wyselekcjonowanym rankingu przeważa grupa kilkudziesięciu największych w Polsce firm, które odpowiadają za ogromną część obrotu rynku usług logistycznych w kraju. Na liście znalazły się również szybko rozwijające się firmy, które stawiają sobie najbardziej ambitne cele. Pomiar pozycji rynkowej operatorów logistycznych pozwala na wyłonienie tych, które aspirują do miana liderów w swoich specjalizacjach rynkowych – transport i spedycja drogowa, spedycja lotnicza i morska, usługi ekspresowe i kurierskie, logistyka kontraktowa, logistyka określonych towarów lub kanałów zbytu towarów.

Poddanie się niezależnemu badaniu pozwala operatorom logistycznym zmierzyć pozycję rynkową oraz uzyskać rekomendację jakości usług świadczonych na rynku logistycznym. Ranking firm jest odzwierciedleniem opinii klientów na temat danego operatora logistycznego. Klienci mają możliwość oceny istotnych aspektów obsługi oraz wskazania firmy, która najbardziej spełnia ich oczekiwania. 

Podczas tegorocznej edycji Grupa Raben została potrójnym laureatem badania Operator Logistyczny roku, po raz kolejny ciesząc się największym zaufaniem klientów. Spółka Fresh Logistics Polska, po raz kolejny otrzymała nagrodę Lider Logistyki w kategorii „Standard obsługi nie do zastąpienia”. Natomiast Raben Transport otrzymała wyróżnienie honorowe jako „Najbardziej konkurencyjna firma transportowa”. Zwycięzcą rankingu i laureatem pierwszej nagrody, złotego godła, dwudziestej pierwszej edycji programu OLR został Raben Logistics Polska. Jest to jedyna firma notowana we wszystkich edycjach rankingu i pięciokrotna zwyciężczyni programu (edycje 2002, 2009, 2015, 2019 oraz 2022).

Grupa Raben od wielu lat skutecznie broni pozycji najbardziej konkurencyjnej firmy na rynku, ciesząc się niesłabnącym zaufaniem swoich klientów. Operator logistyczny nieustannie wprowadza innowacje, automatyzuje procesy oraz realizuje kolejne inwestycje. A wszystko to w oparciu o proekologiczne rozwiązania. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read