Strona głównaTransportTransport do Norwegii - nie tylko wielkie gabaryty

Transport do Norwegii – nie tylko wielkie gabaryty

Szukasz pewnej firmy, która zagwarantuje transport Norwegia-Polska i Polsa-Norwegia? Sprawdź ofertę firmy Sawpol, która dokładnie i od wielu lat spełnia wymagania spedycji do Norwegii.

Oferta firmy – spedycja Norwegia

Jakie usługi transportowe oferuje Sawpol? Przede wszystkim stawia na transport ponadgabarytowy, transport europalet oraz transport towarów na paletach. Chociaż firma zaczynała w spedycji na arenie międzynarodowej, teraz specjalizuje się w realizacji transportu do Norwegii. Odpowiednia flota w postaci busów, solówek, niskopodwozia, tiffbeta, semi, tira pod plandeką, firanki, zestawu oraz platformy oraz kadra doświadczonych kierowców zagwarantuje dostawę na czas nawet w nieprzewidywalną skandynawską pogodę. Dodatkowym atutem jest realizacja doładunków w trakcie transportu, co znacznie zmniejsza koszt przesyłki.

Transport do Norwegii – przewożony ładunek

Obecnie firma transportowa Sawpol oferuje transport do Norwegii neutralnych towarów na paletach, a także dłużyc i odpadów. Możliwy jest też przewóz okien drewnianych i PCV, szkła na stojakach i drzwi. Wyślesz również materiały budowlane i wykończeniowe. Dzięki ogromnym możliwościom doładunkowym, Sawpol oferuje najbardziej konkurencyjne stawki. Niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć jedną paletę towaru czy też całego tira, zapewnia tani transport ciężarowy. Na największych zestawach mieści się od 34 palet do 38 palet.

Spedycja na terenie Norwegii

Poruszając się po europejskim obszarze gospodarczym, firma spedycyjna stoi przed pewnymi wyzwaniami. Dokładna znajomość przepisów umożliwia sprawny transport z Norwegii i do krajów skandynawskich. Eksport do Norwegii, jako do kraju spoza Unii Europejskiej odbywa się na nieco innych zasadach. Należy wykonać odprawę zarówno na polskiej granicy, jak i nagranicy szwedzko-norweskiej. Sawpol zapewnia jednak kompleksową obsługę, dzięki czemu towary z całej Polski sprawnie przekraczają granicę. Firma specjalizuje się również w transporcie towarów na targi, wraz z pomocą w załatwieniu wszelkich formalności.

Nietypowy transport – Skandynawia

Ciężarowy transport Norwegia to nie wszystko, co ma do zaoferowania Sawpol. Spedycja Norwegia poszerzyła się na nietypowe zamówienia – takie jak transport maszyn budowanych i rolniczych. Można także przewieźć konstrukcje stalowe, ładunki drobnicowe, a także całe domy i zbiorniki, transformatory i konstrukcje drewniane. Transport z Norwegii i do Norwegii, oparty o wieloletnie doświadczenie, pozwoli Ci cieszyć się nienaruszonym ładunkiem dostarczonym w terminie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read