Strona głównaLogistykaZarządzaj flotą w bezpieczny i efektywny sposób

Zarządzaj flotą w bezpieczny i efektywny sposób

Technologia z każdym rokiem zaskakuje nas coraz ciekawszymi możliwościami. Obecnie loty w kosmos nie robią na nikim takiego wrażenia jak kilkanaście lat temu. Zarządzanie firmą wydaje się banalnie proste przy takich opcjach zaawansowania i rozbudowania sprzętu, lecz w praktyce okazuje się, że może być to o wiele bardziej skomplikowane, niż nam się wydaje.

Dlaczego? Jak wykorzystać zarządzanie flotą i zaawansowane systemy monitoringu dostępne w satisgps.com? Te proste narzędzia są w stanie nie tylko zupełnie odmienić działanie naszej firmy, poprawiając kilkukrotnie jej efektywność, ale również wygenerować dodatkowe oszczędności. Zabezpieczenie to w przedsiębiorstwie podstawa, o której należy zawsze pamiętać. Sprawdź zatem, co możesz zyskać, przy bardzo niewielkim nakładzie finansowym.

Dokładne raporty i analizy tras

Kiedy nie wiesz, jak często i w jakich warunkach eksploatowane są Twoje pojazdy, nie jesteś w stanie obiektywnie ocenić również, jakie jest rzeczywiste spalanie i efektywność danych maszyn. Konieczne więc musisz wprowadzić do swojego systemu nie tylko moduł GPS, który będzie śledzić pojazd w czasie rzeczywistym, ale również rejestrator, który poda Ci szczegółowe dane. Na tej podstawie szybko i łatwo ocenisz, kiedy w danym miejscu pojawiają się korki i nie warto korzystać z danych dróg, o jakich godzinach najlepiej poruszać się po mieście i wiele innych parametrów. Sam sprawdź potencjał zaawansowanego układu. Na pewno będziesz zaskoczony.

Spalanie i ilość zużytego paliwa

Czujniki montowane w wielu miejscach pojazdu, są w stanie dokładnie określić, w jakich momentach spalanie auta jest największe. Dodatkowo aplikacja pozwala dokładnie określić ilość paliwa w baku, co także w efekcie udostępni możliwość wygenerowania raportu pokazującego, ile paliwa zostało spalonego, przy jakiej ilości kilometrów, prędkości itp. Jest to świetny sposób, który pozwoli pokazać, czy ktoś dodatkowo nie próbuje okradać firmy, przelewając paliwo na stacji lub zlewając je z baku.

Zarządzanie flotą to nie tylko auta przedstawicieli handlowych

Wydaje Ci się, że zarządzanie flotą sprawdza się tylko w przypadku samochodów osobowych? Nic bardziej mylnego! Perfekcyjnie sprawdzi się również przy różnego rodzaju ciągnikach, maszynach rolniczych, TIRach, a nawet maszynach budowlanych. Niezależnie więc od tego, jaki profil posiada Twoja działalność, ponieważ z powodzeniem możesz wykorzystywać naprawdę bardzo zaawansowane i rozbudowane systemy technologiczne. Skoro mamy obecnie na wyciągnięcie ręki takie możliwości, to czemu mamy z nich nie skorzystać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read